
Відправка з 15 червня 202613 900 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес з вбудованим насосом |
| Застосовується | для наконечників, для гільз, для роз'ємів |
| Мінімальний обжимний переріз | 16 кв. мм |
| Максимальний перетин, що обжимається | 300 кв. мм |
| Максимальне зусилля | 7 т |
| Робочий хід | 17 мм |
| Клапан обмеження тиску | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |