








675 ₴
FlashHobby являє собою безколекторний двигун 3110 A3115 900 кВ, призначений для використання в збырках FPV квадрокоптерів X-класу з використанням 9-10-дюймових пропелерів. Цей потужний і надійний двигун забезпечує високий крутний момент і ідеальний для тих, хто прагне максимальної продуктивності свого FPV-дрона.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Модель | А3110 |
| КВ | 900 |
| Конфігурація | 12N14P |
| Діаметр вала | 5,0 мм |
| Максимальна тяга | 3600 г |
| Вольт | 25 V (6S) |
| Максимальна потужність | 1410 Вт |
| ЕКУ | приблизно 50А~60А |
| Пропелери | Рекомендуються 9~10-дюймові |
| Кріплення двигуна | 19 х 19 мм (М3X4) |
| Кабель двигуна | 16 AWG 300 мм |
| Розмір двигуна | 37,1 х 27 мм |
| Вага | 85 г (включаючи кабелі) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flash Hobby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотор |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Вага | 85 г |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |