
55,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phoenix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Накінечники для кабелю |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Довжина | 49.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Тип накінечника | Гільза |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Перетин проводів, що підключаються | 35 кв.мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Стан | Новий |