








15 350 ₴
Увага! В комплекті зараз поставляється тільки 1шт акумулятор замість 2-х, все інше що на фото без змін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес з вбудованим насосом |
| Застосовується | для наконечників, для гільз, для роз'ємів |
| Мінімальний обжимний переріз | 16 кв. мм |
| Максимальний перетин, що обжимається | 300 кв. мм |
| Робочий хід | 17 мм |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 8 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |