




15 100 ₴
Гібридний інвертор ANENJI ANJ-4000W-24V-WIFI — це багатофункціональний пристрій поєднує в собі функції інвертора (чиста синусоїда), сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для забезпечення безперебійного живлення за портативного розміру (358х295х100 мм.). Вбудований РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки керування, як-от струм заряджання акумулятора (до 100 А), пріоритет зарядного пристрою змінного струму/осілої батареї та прийнятна вхідна напруга в Залежно від різних застосунків.
Характеристики ANJ-4000W-24V-WIFI :
Функції:
· Сонячний інвертор з чистою синусоїдою
· Вихідний коефіцієнт потужності 1
. Широкий діапазон вхідної фотоелектричної напруги
. Вбудований сонячний контролер MPPT
. Функція вирівнювання заряду батареї для оптимізації продуктивності батареї та продовження терміну експлуатації
. Можливість роботи інвертора без акумуляторів (напряму від сонячних панелей)
. Вбудований комплект захисту від сутінку для суворих умов.
·Підтримка декількох пріоритетів виходу: UTL,SOL,SBU,SUB
· Віддалений моніторинг WiFi/GPRS
Комплект постачання:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Виробник | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 6.85 кг |