

2 200 ₴
| Канал | 48CH |
|---|---|
| Рівень потужності | PIT-25mW-500mW-1000mW-MAX* |
| Вхід | DC 7-36V (6S LiPo) |
| Вихід | DC 5V (Макс 500mA) |
| Відеовхід | CVBS PAL/NTSC |
| Аудіовхід | 6.5M MONO |
| Роз'єм антени | MMCX 50Ω |
| Зовнішній контроль | Smart Audio |
| Розмір | Висота 40мм * Ширина 24мм * Глибина 10.5мм |
| Вага | 15г (без кабелю) |
*Рівень максимального потужності може забезпечити 2500mW(34dbm) або більше, залежно від здатності середовища розсіювати тепло.