
100 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Оксидне |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Довжина гвинта | 13 мм |
| Стан | Новий |