
100 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Покриття | Оксидне |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Діаметр головки | 3.7 мм |
| Висота головки | 1.5 мм |
| Довжина гвинта | 6.3 мм |
| Стан | Новий |