


200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q-FIX |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.2 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Довжина гвинта | 10.6 мм |
| Стан | Новий |