
Відправка з 25 червня 2026150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q-FIX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фурнітура |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6.2 мм |
| Довжина | 5.4 мм |
| Висота | 11 мм |
| Кількість в комплекті | 50 шт. |