
100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SpeedyBee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Висота | 8 мм |
| Кількість в комплекті | 10 шт. |