
750 ₴
Матеріал: армований вуглецевий нейлон/нейлон зі скловолокна
Кількість лопатів: 3
Діаметр диску: 330,2 мм
Товщина центру: 14 мм
Внутрішній діаметр центрального отвору: 6 мм
Вага: 41 г
Рекомендований двигун: 4110 і вище
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 41 г |
| Ширина | 330.2 мм |
| Довжина | 330.2 мм |
| Висота | 14 мм |
| Кількість в комплекті | 2 шт. |