
600 ₴
Рекомендований двигун: 3214 і вище
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 17 г |
| Ширина | 254.6 мм |
| Довжина | 254.6 мм |
| Висота | 8.8 мм |
| Кількість в комплекті | 4 шт. |