


Отправка с 09 июня 20263 000 ₴/комплект
FlashHobby являє собою безколекторний двигун 3115 A3115 900 кВ, призначений для використання в збырках FPV квадрокоптерів X-класу з використанням 9-10-дюймових пропелерів. Цей потужний і надійний двигун забезпечує високий крутний момент і ідеальний для тих, хто прагне максимальної продуктивності свого FPV-дрона.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Модель | А3115 |
| КВ | 900 |
| Конфігурація | 12Н14П |
| Діаметр вала | 5,0 мм |
| Максимальна тяга | 4080 г |
| Вольт | 25 В (6С) |
| Максимальна потужність | 1592 Вт |
| ЕКУ | приблизно 60А~80А |
| Пропелери | Рекомендуються 9~10-дюймові |
| Кріплення двигуна | 19 х 19 мм (М3 4) |
| Кабель двигуна | 16 AWG 300 мм |
| Розмір двигуна | 37,1 х 32 мм |
| Вага | 113 г (включаючи кабелі) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Металл |