
750 ₴
Матеріал: армований вуглецевий нейлон/нейлон зі скловолокна
Кількість лопатів: 3
Діаметр диску: 330,2 мм
Товщина центру: 14 мм
Внутрішній діаметр центрального отвору: 6 мм
Вага: 41 г
Рекомендований двигун: 4110 і вище
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GemFan |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пропеллеры, винты |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Инструмент для сборки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Вес | 41 г |
| Ширина | 330.2 мм |
| Длина | 330.2 мм |
| Высота | 14 мм |
| Количество в комплекте | 2 шт |